Finále narušili traja diváci: Kontroverzný Bielorus ponúkol balík peňazí!

Bezpečnostní pracovníci v londýnskom Wembley museli už po prvej minúte prerušiť finálový zápas Ligy majstrov medzi Realom Madrid a Borussiou ...

Bezpečnostní pracovníci v londýnskom Wembley museli už po prvej minúte prerušiť finálový zápas Ligy majstrov medzi Realom Madrid a Borussiou Dortmund.

Postarali sa o to tri osoby, ktoré prenikli na ihrisko a priblížili sa ku hráčom.

Tretí z nich na chvíľku predbehol ochranku a takmer sa dostal späť na tribúnu. Bezpečnostnej službe sa ho však podarilo chytiť. Finále na slávnom Wembley si doslova užili len pár desiatok sekúnd, no dlho ich to mrzieť nebude.

Kto za tým stál?

Bieloruský streamer Mellstroy prisľúbil odmenu v hodnote 300-tisíc libier tomu, kto vybehne na ihrisko počas finále Ligy majstrov s jeho menom na tričku. Pár fanúšikov sa teda našlo...

Futbalisti Realu Madrid triumfovali v Lige majstrov. V sobotňajšom finále na štadióne Wembley v Londýne zdolali Borussiu Dortmund 2:0 a zaznamenali 15. titul v najprestížnejšej klubovej súťaži, čím vylepšili svoj vlastný rekord. Víťazný gól strelil v 74. minúte Dani Carvajal. Triumf spečatil Brazílčan Vinicius Junior.

Dani Carvajal (vpravo) sa stal hrdinom finále Ligy majstrov.
Ancelotti to opäť dokázal: Real Madrid získal ďalšiu ušatú trofej! Zobraziť článok

Slovenskí reprezentanti na MS v malom futbale.
Víťazstvo vo veľkom štýle: Famózny vstup Slovenska do ME v malom futbale Zobraziť článok

Radosť Dávida po expresnom góle.
Ponuky na Hancka pribúdajú: Slovenský obranca je v hľadáčiku ďalšieho anglického klubu Zobraziť článok

Bývalý futbalista Fredy Guarín pred štadiónom San Siro.
Exreprezentant padol na dno, zničila ho závislosť: Klopal som na dvere pekla! Zobraziť článok