Nemec svedkom šialenstva v NHL: Hromadná mastenica hneď po úvodnom buly!

Zápas medzi Rangers a Devils sa začal krátko po úvodnom vhadzovaní hromadnou bitkou a všetci hráči na ľade dostali tresty.

FOTOGALÉRIA: New York Rangers - New Jersey Devils

Za domácich dostali tresty Jacob Trouba, K'Andre Miller, Barclay Goodrow, Matt Rempe a Jimmy Vesey. Na druhej strane to boli Kurtis MacDermid, Chris Tierney, Kevin Bahl, John Marino a Curtis Lazar.

Rangers viedli po úvodnej tretine 2:0, keď sa presadili Artemij Panarin a Alexis Lafreniere. New Jersey však v druhej stav otočilo zásluhou Ondřeja Paláta, Brendana Smitha a kapitána Nica Hischiera.

Tretia časť však opäť patrila lídrovi Metropolitnej divízii. V 46. minúte vyrovnal Kaapo Kakko a o triumfe rozhodol počas presilovej hry Chris Kreider. Rangers kraľujú so 106 bodmi aj celej lige.

Nemec si si vytvoril nové kariérové maximum, odohral 26:23 minúty (predtým 25:28). V stretnutí dosiahol jednu "plusku" a hit.

Slovenský hokejista Tomáš Tatar plánuje štartovať na májových MS.
Návrat Tatara do zostavy Seattlu šťastie nepriniesol, nové kariérne maximum Nemca Zobraziť článok