Tvrdý pád českej futbalovej hviezdy: Skončil na protialkoholickom liečení!

Bývalý český futbalový reprezentant Martin Fenin spadol až na dno! Prišiel o partnerku a dcéru, po sérii škandálov skončil až na protialkoholickom ...
  • Zdroj: čtk

Bývalý český futbalový reprezentant Martin Fenin spadol až na dno! Prišiel o partnerku a dcéru, po sérii škandálov skončil až na protialkoholickom liečení. Pomohli mu dvaja bývalí hviezdni spoluhráči.

Sťažnosti od susedov na hluk z jeho bytu, kde si vodil čudné návštevy. Tiež na výkaly a zvratky v spoločnej garáži, kde mal prespávať opitý vo svojom aute. Svedectvá susedov hovorili aj o prespávaní na schodoch pred domom. Bývalý český futbalový reprezentant Martin Fenin dlhé roky bojoval so svojimi démonmi, konkrétne alkoholom. Prišiel o svoju partnerku aj malú dcéru, odsťahovali sa zo spoločnej domácnosti.

FOTOGALÉRIA: Martin Fenin

Teraz sa Martin Fenin pochválil na sociálnej sieti instagram, že začína nový život. Absolvoval protialkoholické liečenie v Červeném Dvoře. Liečba trvala tri mesiace a dátum 28. marca 2024 môže považovať za svoj nový dátum narodenia. Teda, ak znova nepodľahne svojim démonom, ktoré mu ničili kariéru aj život.

Martin Fenin s priateľkou Beatou a dcérkou Miou.
Z Fenina troska: Opitý na mol na krste knihy, ledva stál na nohách a zaspal! Zobraziť článok

"28. marca 2024, pre niekoho obyčajný dátum, pre mňa osobný začiatok novej osobnej kapitoly. Po troch mesiacoch odchádzam z protialkoholickej liečebne v Červeném Dvořem, ktorá pre mňa bola od začiatku roku prechodným domovom. Beriem to ako svoj osobný Survivor, ktorý mi pomohol vyčistiť si hlavu a utriediť priority. Moja dcéra je pre mňa najdôležitejší človek na svete a chcem jej byť lepším vzorom, než som bol doteraz," napísal Martin Fenin na svojom instagrame a priznal, že jeho najväčšou motiváciou je 2-ročná dcérka, ktorú má s bývalou partnerkou Beatou.

Fenin absolvoval úspešne protialkoholický pobyt, ale uvedomuje si, že to najťažšie má pred sebou - život bez alkoholu. "Viem, že to najťažšie je len predo mnou, ale som odhodlaný ísť správnym smerom! Záverom by som rád poďakoval svojim kamarátom Milanovi Barošovi a Tomášovi Ujfalušimu, ktorí mi pomohli pochopiť, že vyhľadať odbornú pomoc nemusí byť hanba a celú dobu pri mne stáli!," poďakoval dvom bývalým hviezdnym spoluhráčom z českej reprezentácie, ktorí ho presvedčili na liečenie.

28. března 2024, pro někoho obyčejné datum, pro mě osobně začátek nové životní kapitoly. Po třech měsících odcházím z protialkoholní léčebny v Červeném Dvoře, která pro mě byla od začátku roku přechodným domovem. Beru to jako svůj osobní Survivor, který mi pomohl si vyčistit hlavu a utřídit priority. Moje dcera je pro mě nejdůležitější člověk na světě a chci jí být lepším vzorem, než jsem byl doteď,

Zdroj: https://www.extra.cz/martin-fenin-skoncil-v-protialkoholni-lecebne-k-rozumu-prisel-diky-barosovi-a-ujfalusimu-9d9d7
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk