Haaland to povedal na rovinu: Tvrdý odkaz pred zápasom so Slovenskom!

Nórsky futbalista Erling Haaland (23) si nebral servítku pred ústa. Znechutene komentoval prípravne zápasy v reprezentácii.

FOTOGALÉRIA: Erling Haaland

V piatkovom prípravnom stretnutí Česko zvíťazilo v Osle nad domácim Nórskom 2:1. Domáci sa v Osle dostali do vedenia, keď sa v 20. minúte presadil Oscar Bobb. Ešte do prestávky však vyrovnal zblízka hlavičkou David Zima, obranca Slavie Praha v národnom tíme skóroval prvýkrát.

Nóri neprežívajú aktuálne zlatú éru, na ME sa nedostali, hoci majú v mužstve hviezdneho Erlinga Haalanda. Kanonier Manchestru City nastúpil aj proti Čechom a to na úvodných 75 minút, no nepresadil sa. Zo striedačky potom sledoval, ako päť minút pred koncom rozhodol z priameho kopu Antonín Barák.

Nórsko sa pokúsi o reparát v utorok, keď v Osle nastúpi proti Slovensko. Naši futbalisti v sobotu prehrali na Tehelnom poli proti Rakúsku 0:2.