Čo to má znamenať? Získal občianstvo, Čavrič neprišiel na zraz: TOTO je dôvod!

Slovenská futbalová reprezentácia sa v marcových prípravných zápasoch proti Rakúsku a Nórsku bude musieť zaobísť bez Aleksandara Čavriča. ...
  • Zdroj: Getty Images

Slovenská futbalová reprezentácia sa v marcových prípravných zápasoch proti Rakúsku a Nórsku bude musieť zaobísť bez Aleksandara Čavriča. Srbský útočník, ktorý si mal po zisku občianstva odkrútiť premiéru v národnom tíme Slovenska, neprišiel v nedeľu na zraz.

FOTOGALÉRIA: Aleksandar Čavrič

Slovenský futbalový zväz (SFZ) pritom urobil maximum pre to, aby útočník japonskej Kašimy Antlers mohol reprezentovať. "On sám deklaroval záujem reprezentovať Slovensko. V tejto chvíli je však situácia taká, že nepríde. Je to jeho vlastné rozhodnutie a my ho musíme akceptovať," uviedla pre oficiálny web SFZ senior media manažérka Monika Jurigová.

Čavrič prispel v nedeľu v japonskej lige gólom k víťazstvu Kašimy nad Kawasaki Frontale 2:1, keď v 48. minúte otvoril skóre. V stretnutí odohral 89 minút.

Na snímke tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Francesco Calzona.
Calzona zverejnil nomináciu: V repre sa objaví dlho očakávaný hráč! Zobraziť článok