Andy Murray otvorene: Kedy ukončí aktívnu kariéru?

Škót je dvojnásobný olympijský šampión vo dvojhre. V rokoch 2013 a 2016 triumfoval na tráve vo Wimbledone.

Škót je dvojnásobný olympijský šampión vo dvojhre. V rokoch 2013 a 2016 triumfoval na tráve vo Wimbledone.

Fotogaléria

Britský tenista Andy Murray v lete pravdepodobne ukončí aktívnu kariéru. Trojnásobný grandslamový víťaz to uviedol po stredajšej prehre s Francúzom Ugom Humbertom v 2. kole turnaja ATP v Dubaji. Informovala o tom agentúra AFP.


 

"Už som otrávený neustále odpovedať na otázky týkajúce sa môjho odchodu z vrcholového športu, ktoré dostávam po každom zápase na každom turnaji. Po skončení leta ma už v súťažnom kolotoči s najväčšou pravdepodobnosťou neuvidíte," povedal Murray, ktorý v tomto roku vyhral na mužskom profesionálnom okruhu iba dva z ôsmich zápasov.

Slovenskí športovci a prezidenti Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV) a Slovenského futbalového zväzu (SFZ) dali výzvu predstaviteľom politických strán pred parlamentnými voľbami 2023.
Zmena v slovenskom futbale: Ján Kováčik sa dohodol so známou spoločnosťou Zobraziť článok

 

Škót je dvojnásobný olympijský šampión vo dvojhre. V rokoch 2013 a 2016 triumfoval na tráve vo Wimbledone. Prvú grandslamovú trofej získal v septembri 2012 na US Open. Na Australian Open bol päťkrát vo finále, raz sa mu to podarilo na Roland Garros.

Futbalisti ŠK Odeva Lipany.
Senzácia na východe: Lipany sú v semifinále Slovnaft Cupu Zobraziť článok

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});