Primátor Rybníček napadol rozhodcu Glovu: Drsný útok prvého muža Trenčína!

Nešetril ani ostrými slovami! Po domácej prehre futbalistov AS Trenčín s bratislavským Slovanom (0:2) v predposlednom ligovom kole základnej ...
  • Zdroj: Koláž ŠČ/TASR, getty images

Nešetril ani ostrými slovami! Po domácej prehre futbalistov AS Trenčín s bratislavským Slovanom (0:2) v predposlednom ligovom kole základnej časti slovne zaútočil primátor Trenčína Richard Rybníček (54) na hlavného rozhodcu Filipa Glovu (36).

FOTOGALÉRIA: Trenčín - Slovan

Vyčítal mu najmä rozdielny meter pri posudzovaní pokutových kopov. Kým arbiter ho v prvom polčase proti lídrovi súťaže nenariadil, po prestávke na opačnej strane penaltu odpískal.

O prvú šestku bojujúci Trenčín mal šancí aj na niekoľko zápasov. Zaplatil však vysokú daň za jalovú koncovku. Šéfa mesta vytočilo, keď rozhodca ukázal na biely bod po zákroku Samuela Kozlovského na Davida Strelca. „Filip Glova. Slovenský futbalový ,rozhodca‘. Obraz toho horšieho, čo slovenský futbal ,ponúka‘. Čaká na moment, keď môže odpískať vymyslenú penaltu pre Slovan. Vedel presne, čo chcel a prečo to urobil. Je mi ho v podstate ľúto. Taký ,malý‘ úbohý človek,“ napísal Rybníček na sociálnej sieti.

Okolo Cristiana Ronalda je v posledných týždňoch poriadne rušno.
Ronaldo má vážny problém: Po ďalšom konflikte s fanúšikmi čelí vyšetrovaniu! Zobraziť článok