Vydarený víkend slovenských futbalistov: Suslov s prvým gólom v talianskej Serii A

Slovenský futbalista Tomáš Suslov si otvoril gólový účet v Hellase Verona. Premiérovým presným zásahom v sezóne za taliansky klub, ktorý ...
  • Zdroj: TASR/AP

Slovenský futbalista Tomáš Suslov si otvoril gólový účet v Hellase Verona. Premiérovým presným zásahom v sezóne za taliansky klub, ktorý strelil v nadstavenom čase prvého polčasu z jedenástky, prispel k remíze s Frosinone Calcio 1:1 v nedeľňajšom zápase 22. kola Serie A.

FOTOGALÉRIA: Tomáš Suslov

Krátko predtým zaváhal z bieleho bodu Suslovov reprezentačný spoluhráč Ondrej Duda, keď jeho slabú strelu mieriacu k pravej žrdi brankár Stefano Turati vystihol. Hellas poslal do vedenia až Suslov, ktorý bez zaváhania svoj pokus z jedenástky premenil. Po prestávke zariadil deľbu bodov Kaio Jorge. Aj vďaka gólu Suslova sa Verona odlepila z pásma zostupu, po víkende jej patrí 16. priečka v tabuľke. Suslov skóroval za Veronu v 17. zápase v tejto sezóne, ktorú začal v holandskom Groningene.

Hellas Verona - Frosinone Calcio 1:1 (1:0)

Góly: 45.+3 SUSLOV (z 11 m) - 58. Kaio Jorge
/T. Suslov odohral celý zápas + gól, O. Duda (obaja Verona) hral do 81. minúty + nepremenil jedenástku/

Slovenský futbalista László Bénes.
Slovenský reprezentant prežíva najvydarenejšiu sezónu v kariére: Strelil už desiaty gól! Zobraziť článok