V Česku ho hanili, v Nemecku oslavujú: Hudáček vychytal ďalší triumf!

Slovenský hokejový brankár Július Hudáček (35) slávil v piatom zápase v drese Frankfurtu štvrté víťazstvo.
  • Zdroj: Instagram/@loewenfrankfurt

FOTOGALÉRIA: Július Hudáček

V piatkovom stretnutí nemeckej DEL výrazne pomohol k triumfu "levov" na ľade Schwenninger Wild Wings 3:2 po samostatných nájazdoch.

Hudáček vykryl v riadnom hracom čase a predĺžení 35 z 37 striel súpera, v rozstrele ho neprekonal ani jeden z piatich domácich hráčov. O triumfe hostí rozhodol v piatej sérii Dominik Bokk. Frankfurt pritom prehrával ešte v 51. minúte 0:2. V tabuľke si drží desiate miesto, znamenajúce postup do predkola play off.

Slovenský útočník Pavol Regenda patrí medzi najväčšie hviezdy San Diega.
Slováci žiarili v zámorí: Chromiak i Regenda predviedli gólové šou Zobraziť článok

Na snímke moderátor TA3 Richard Dírer a hokejový brankár Július Hudáček.
Moderátor TA3 si zobral slovo a spomenul Hudáčka: Poriadna nálož! Zobraziť článok