Rušný zápas Slafkovského: Nabíjal na gól, takmer sa pobil a vynadal striedačke súpera

Má za sebou rušný zápas. Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský (19) už na začiatku ôsmej minúty súboja Montreal – New York Islanders ...
  • Zdroj: reprofoto/twitter/MarcPDumont

Má za sebou rušný zápas. Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský (19) už na začiatku ôsmej minúty súboja Montreal – New York Islanders (4:3) naservíroval puk pred bránku kapitánovi Suzukimu a ten ju premenil na gól.

FOTOGALÉRIA: Montreal

Slafkovský nastúpil v druhom útoku a okrem bodu si pripísal dva hity. Na ľade strávil 12:44 minút. Rodáka z Košíc dosiahol v prebiehajúcej sezóne devätnásty bod a je najproduktívnejším Slovákom v NHL.

Juraj Slafkovský sa teší so spoluhráčmi.
Slafkovský naservíroval gól kapitánovi Montrealu, Edmonton píše históriu Zobraziť článok

Počas stretnutia sa Slafkovský dostal do konfliktu s Bo Horvatom a takmer sa pobil. Počas celého incidentu mal však Slovák na tvári úsmev, čo potvrdilo jeho sebavedomý výkon.

Na snímke Maxim Čajkovič.
Čajkovič má v NHL nový klub: Vymenila ho Minnesota! Zobraziť článok

Pri odchode do kabín sa obrátil na striedačku New Yorku Islanders a svojim súperom poslal pár štipľavých slov.