Slovan sa v príprave stretne so zvučnými tímami: Čaká ich cesta do Kataru!

Futbalisti Slovana Bratislava si počas zimnej prípravy zmerajú sily s viacerými zvučnými tímami vrátane Slavie Praha či katarského mužstva ...

Futbalisti Slovana Bratislava si počas zimnej prípravy zmerajú sily s viacerými zvučnými tímami vrátane Slavie Praha či katarského mužstva Al-Rayyan.

Fotogaléria

Slovanisti odštartujú spoločnú prípravu na jarnú časť kondičnými testami 10. januára a v sobotu 20. januára zamieria na desaťdňové sústredenie do Kataru, počas ktorého odohrajú tri prípravné zápasy. Informovala o tom oficiálna stránka "belasých."

Podľa asistenta trénera Borisa Kitku bude prvá časť prípravy zameraná na rozvoj vytrvalostných a silových parametrov. "Hráči podstúpia silovo-vytrvalostné testovanie. Výsledky zohľadníme pri plánovaní individuálnej záťaže i ako informáciu, kde sa hráči nachádzajú," uviedol Kitka.

Grace má na svojom Instagramovom profile viac ako 2,5 milióna sledovateľov.
Sexi golfistka obľubuje pikantné fotky: Odhaľuje toho viac, ako by sama chcela? Zobraziť článok

Zápasy v Katare odštartujú prvým súbojom 26. januára, keď bude ich súperom štvrtý tím katarskej Stars League, v ktorého kádri figurujú Rodrigo či Thiago Mendes. Druhým súperom Slovana bude Al-Wakrah SC, tretí súper je v riešení. Generálkou na štart jarnej časti Niké ligy v Žiline bude súboj v Prahe s domácou Slaviou.

"Stretneme sa s veľmi kvalitným a silným súperom. Bude to päť dní pred jarnou premiérou v Žiline. Cykly, ktoré v príprave máme, chceme spojiť tak, aby sme boli dobre pripravení na prvý jarný zápas. V prípade zmien v kádri bude dôležité, aby sa noví hráči etablovali, zohrali s mužstvom a pri príchode boli čo najlepšie pripravení.

Svitko sa pripravuje už na pätnásty štart na Rely Dakar.
Slováci na Rely Dakar zažiarili: Svitko aj Varga na fantastických priečkach! Zobraziť článok

Pokiaľ je totiž mužstvo dobre fyzicky pripravené, môžete sa rýchlejšie venovať špecifickejším veciam, ako je štýl hry či veci vyplývajúce z herného systému a jednotlivých pozícií," poznamenal Kitka.

Plán prípravných zápasov ŠK Slovan Bratislava pred jarnou časťou Niké ligy:
Piatok, 26. januára: Al-Rayyan SC – ŠK Slovan /sústredenie v Katare/

Pondelok, 29. januára: Al-Wakrah SC – ŠK Slovan /sústredenie v Katare + v štádiu je ďalší zápas v Katare

Nedeľa, 4. februára: Slavia Praha – ŠK Slovan

Ilustračná foto.
TAKÝTO trapas ešte nezažil: Fanúšikovia sa po jeho penalte nevedeli prestať smiať Zobraziť článok

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});