Škriniar naskočil z lavičky, PSG prišlo o víťazstvo v nadstavení

Futbalisti Paríža St. Germain remizovali v 16. kole francúzskej Ligue 1 na pôde OSC Lille 1:1, keď vyrovnávajúci gól inkasovali v 90+5. ...

Futbalisti Paríža St. Germain remizovali v 16. kole francúzskej Ligue 1 na pôde OSC Lille 1:1, keď vyrovnávajúci gól inkasovali v 90+5. minúte.

Na čele tabuľky majú päťbodový náskok pred Nice. Slovenský obranca Milan Škriniar nastúpil za PSG v 75. minúte.

Hráči FC Nantes prehrali so Stade Brest 0:2. Hráči Lorientu nezvíťazili už v siedmom zápase za sebou, Štrasburgu podľahli 1:2. V ďalšom stretnutí zvíťazilo Marseille nad Clermontom 2:1.

Gólová radosť Harryho Kanea so spoluhráčmi.
Bayernu Mníchov vystrieľal víťazstvo Kane: Bundesliga má prekvapujúceho lídra Zobraziť článok

FC Toulouse - Stade Rennes 0:0

Olympique Marseille - Clermont Foot 2:1 (2:0)

Góly: 26. Murillo, 42. Harit - 58. Allevinah

Na snímke futbalisti Slovana zľava Aleksandar Čavrič, Jaromír Zmrhal, Marko Tolič, Tigran Barseghjan, Juraj Kucka sa tešia po strelení gólu.
Slovan zakončil úspešný rok víťazstvom: Dramatické derby rozhodol Tolič Zobraziť článok

Nemecký tréner Jürgen Klopp (uprostred) ďakujem fanúšikov za skvelú atmosféru v derby.
Liverpool prišiel o pozíciu lídra Premier League, stratil body v šlágri kola Zobraziť článok