Hancko s novou dlhoročnou zmluvou: Som hrdý na to, že nosím dres Feyenoordu

Slovenský futbalový reprezentant Dávid Hancko sa dohodol s Feyenoordom Rotterdam na predĺžení súčasného kontraktu až do konca júna 2028.

Slovenský futbalový reprezentant Dávid Hancko sa dohodol s Feyenoordom Rotterdam na predĺžení súčasného kontraktu až do konca júna 2028.

Fotogaléria

Novú zmluvu by mal obranca podpísať v najbližšom období, doterajšia mala platnosť do roku 2026.

Novým trénerom futbalistov MFK Zemplín Michalovce sa stal Peter Struhár.
Pokúsil sa ovplyvniť zápas? Tréner Michaloviec je podozrivý z porušenia Etického kódexu SFZ: Disciplinárka koná! Zobraziť článok

Do klubu úradujúceho holandského šampióna prišiel vlani v lete z pražskej Sparty. Informoval o tom oficiálny web Feyenoordu.

Tréner Trnavy Michal Gašparík.
Michal Gašparík to s kamarátmi prepískol: Ožratí urážali personál v trnavskom bare?! Reakcia podniku i trénera Zobraziť článok

"Som hrdý na to, že nosím dres Feyenoordu a môžem hrať pred tunajším skvelým publikom, takže podpísať zmluvu na dlhšie obdobie bolo jednoduché rozhodnutie. Môj prvý rok vo Feyenoorde bol vďaka zisku ligového titulu veľmi špeciálny, tu v Rotterdame sa cítim ako doma a teším sa na to, čo prinesie budúcnosť. Som presvedčený, že pred nami je ešte veľa dobrých vecí. Samozrejme, že chcem byť aj naďalej toho súčasťou," uviedol 25-ročný Hancko.
 

O služby 35-násobného slovenského reprezentanta, ktorý s národným tímom postúpil na budúcoročné ME, bol záujem vo viacerých európskych kluboch. Podľa špecializovaného portálu Transfermarkt je v súčasnosti jeho trhová hodnota 30 miliónov eur.

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});