Používal doklad mŕtvej osoby! Bývalý hráč United sa postavil pred súd

Bývalý futbalista Manchestru United Ravel Morrison dostal na súde pokutu za to, že používal parkovacie oprávnenie patriace zosnulej osobe.
  • Zdroj: Northfoto

Bývalý futbalista Manchestru United Ravel Morrison dostal na súde pokutu za to, že používal parkovacie oprávnenie patriace zosnulej osobe.

Bývalý anglický mládežnícky a jamajský seniorský reprezentant musí zaplatiť pokutu 1000 libier (28-tisíc korún) a ďalších takmer tisíc libier za súdne trovy a odškodnenie.

Tridsaťročný Morrison sa k podvodu priznal. Uviedol, že oprávnenie na to, aby mohol parkovať v centre Manchestru, kúpil "od niekoho na Old Trafford" za 50 libier. Človek, na ktorého bola karta udeľovaná osobám s telesným postihnutím zaregistrovaná, zomrel vlani.

Manchesterský rodák Morrison podpísal s United zmluvu v roku 2010 v deň svojich 17. narodenín, ale za klub odohral len tri stretnutia v Ligovom pohári. Neskôr pôsobil vo West Hame, Sheffielde United, Laziu a naposledy v DC United.

So zákonom nemal Morrison problémy prvýkrát. V minulosti musel zaplatiť odškodné za to, že vyhrážal sa svedkom ozbrojeného prepadnutia, ktoré mali na svedomí jeho kamaráti, vyšetrovaný bol tiež z vyhrážania bývalej priateľke.

Hneď v prvom ročníku získal Lewandowski s Kataláncami majstrovský titul a s 23 gólmi získal korunu kráľa strelcov.
Ďalšia veľká hviezda mimo Európy? Lewandowski hlavným prestupovým cieľom Saudov! Zobraziť článok

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});