Turnaj, aký na Slovensku ešte nebol! Fight Night Challenge 5 sa zapíše do histórie

Pred necelými dvoma rokmi štartoval Fight Night Challenge svoju púť svetom bojových športov. Organizácia ponúkla nezabudnuteľnú šou dvakrát ...
  • Zdroj: Fight Night Challenge

Pred necelými dvoma rokmi štartoval Fight Night Challenge svoju púť svetom bojových športov. Organizácia ponúkla nezabudnuteľnú šou dvakrát v Brne, raz v Bratislave a po poslednej zastávke v Trnave sa opäť vracia do hlavného mesta.

NTC Arénu však tentoraz vedenie vymenilo za Zimný štadión Ondreja Nepelu, vďaka čomu bude turnaj s poradovým číslom päť špeciálny.

Tereza Kosecová sa po zrušenom zápase neubránila slzám.
Tereza Kosecová sa po zrušenom zápase neubránila slzám: Neviem, čo ma sklamalo viac Zobraziť článok

Podujatie FNC 5 sa malo pôvodne konať vo vynovenom Národnom basketbalovom centre na Pasienkoch, ale záujem zo strany fanúšikov bol taký vehementný, že organizátori pristúpili k zmene dejiska. Druhý decembrový večer preto podstúpia celebrity i známe mená z bojovej scény výzvy v Tipos Aréne.

„Bude to doposiaľ najdrahší, najkrajší aj najzaujímavejší event. Máme sa na čo tešiť a ja sám som na výkony bojovníkov zvedavý. Veľa lístkov neostalo, k dispozícii sú už iba posledné,“ povedal Attila Végh, legendárny MMA zápasník a zároveň jeden z hlavných mužov vo vedení organizácie.

Fight Night Challenge 5 sa bude konať 2. decembra v Bratislave.
Hossa, Flexking či Barón finišujú s prípravami: FNC 5 už nadchádzajúci víkend v Bratislave! Zobraziť článok

Očakáva sa návšteva na úrovni 5-tisíc priaznivcov, vďaka čomu sa stane Fight Night Challenge 5 historicky najväčším boxerským podujatím na území Slovenska. Návštevníci sa okrem tucta atraktívnych meraní síl v ringu môžu tešiť takisto na skvelý sprievodný program. Zažiť jedinečnú atmosféru a sledovať v akcii mená ako Momo, Marcel Hossa, Strýco Filip, Fučo či Alex Cverna by si nemal nechať ujsť žiadny fanúšik.

Posledné vstupenky k dispozícii v sieti predpredaj.sk. Turnaj je možné sledovať aj
prostredníctvom PPV vďaka streamovacej platforme oktagon.tv.

Strýco Filip musel v ostatných týždňoch rapídne zmeniť svoj denný harmonogram.
Strýco Filip vyrukoval na Sulíka s jasným plánom: Dôjdem a dobijem ťa ako kredit! Zobraziť článok

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});