Kuriózny zápas v NHL: Rozhodca vylúčil všetkých hráčov na ľade

167 trestných minút! Zápas zámorskej hokejovej NHL medzi Ottawou Senators a Floridou Panthers (0:5) priniesol vtipnú situáciu.

FOTOGALÉRIA: Ottawa - Florida

V tretej tretine provokoval kapitán Ottawy Brady Tkachuk brankára Floridy Bobrovskeho, keď do neho strčil. Tento moment potom spustil hromadnú bitku na ľade.

Tomáš Tatar (vpravo) sa usiluje získať puk.
Tatar nabíjal na gól, Colorado ťahá víťaznú sériu: Fehérváry bodoval pri návrate do zostavy Caps Zobraziť článok

A trvala niekoľko minút, keď sa skončila, hlavný rozhodca Garrett Rank sa postavil do stredu kruhu a vyhlásil: „Každý hráč na ľade dostáva 10-minútový trest za nešportové správanie.“

Na striedačkách tak zostalo iba pár hráčov a tréneri museli počítať, s kým vlastne môžu hrať.

Spišská Nová Ves sa dohodla na spolupráci s dvojicou mládežníckych reprezentantov.
Spišská Nová Ves s ďalšími posilami: Prichádza duo reprezentantov! Zobraziť článok