Jedno prekvapenie vedľa druhého: Ráchel bude súčasťou galavečera bojových umení!

Košická rodáčka Ráchel Karnížová je aktuálne jednou z najkontroverznejších postáv slovenského šoubiznisu.
  • Zdroj: Instagram/@rachellkka

Košická rodáčka Ráchel Karnížová je aktuálne jednou z najkontroverznejších postáv slovenského šoubiznisu.

Bývalá misska a hviezda niekoľkých reality show neprestáva udivovať a tentokrát sa spojila s organizáciou Real Fight Aréna. Na galavečeri bojových umení RFA 14 prevedie divákov backstagom.

Turnaj RFA 14 prinesie jednu z najlepších kariet roka a celý večer vyvrcholí titulovým zápasom o šampióna ťažkej váhy Možný vs. Papp. Do boja sa vrátia aj hviezdy domácej scény Václav Sivák, Jozef Wittner či Dominik Toporcer. Galavečer sa uskutoční 2. decembra, teda už túto sobotu v košickej Steel Aréne. Vstupenky sú dostupné v sieťach Predpredaj.sk a Ticketportal.sk.

MISS, REALITY SHOW A TERAZ BOJOVÉ ŠPORTY

Asi márne by sme hľadali kontroverznejšiu postavu slovenských reality shows, než je práve Ráchel. V Nákupných maniačkách spočiatku pôsobila nenápadne, no po tom, ako každej súperke takticky ohodnotila outfit číslom nula, vzbudila u divákov veľkú pozornosť. Neskôr upútala svojím profilom na platforme OnlyFans. Najväčšiu slávu však získala vďaka účasti v Love Islande.

Bývalá účastníčka súťaže Miss Universe sa však rozhodla pre úplne novú spoluprácu a spojila sa s organizáciou Real Fight Aréna. Tá usporadúva galavečery bojových umení, predovšetkým MMA a Real Fight, ktorého pravidlá sú veľmi podobné thajskému boxu v malých rukaviciach. Ráchelka bude 2. decembra prítomná v košickej Steel Aréne, kde prevedie divákov backstagom. Vstupenky si môžete zakúpiť v sieťach Predpredaj.sk a Ticketportal.sk.

Dominik Bereczki je prvým zahraničným RFA šampiónom.
Knokaut visel každú jednu sekundu zápasu: RFA má historicky prvého zahraničného šampióna! Zobraziť článok

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});