Maďarská hviezda neváhala: Po postupe poldecák od fanúšika!

Najväčšia maďarská hviezda Dominik Szoboszlai oslávil postup na EURO 2024 ako sa patrí! Ponúknutý poldecák od fanúšika neodmietol.

Najväčšia maďarská hviezda Dominik Szoboszlai to vie poriadne roztočiť na ihrisku, aj mimo neho! Dôkazom bol nedávny kvalifikačný duel, v ktorom Maďarsko na domácom trávniku otočilo vývoj duelu s Čiernou Horou. Po polčase prehrávalo 0:1, no vďaka dvom gólom Szoboszlaia v rozpätí dvoch minút sa dostalo do vedenia a napokon vyhralo 3:1. Hráč anglického FC Liverpool poriadne odštartoval postupové oslavy na EURO 2024, keď si vychutnal poldecák tvrdého alkoholu od jedného z fanúšikov.

Mario Balotelli viackrát zaujal médiá svojim správaním.
Balotelli má na krku ďalší škandál: Mal autonehodu, to však nie je všetko Zobraziť článok