Dojemné prekvapenie pre ikonu Los Angeles Kings: Slovinský hokejista mal slzy na krajíčku

Špeciálny moment pre hokejového útočníka Anžeho Kopitar (36). Zápas proti Bostonu Bruins (2:4) bol totiž jeho 1 297. stretnutím v drese ...
  • Zdroj: TASR/AP

Špeciálny moment pre hokejového útočníka Anžeho Kopitar (36). Zápas proti Bostonu Bruins (2:4) bol totiž jeho 1 297. stretnutím v drese Los Angeles, čo je nový klubový rekord. Doterajšie maximum prekonal Slovinec pred zrakmi fanúšikov i svojho syna, ktorý ho pred úvodným vhadzovaním navštívil v šatni.

FOTOGALÉRIA: Anže Kopitar

Všetci sa na to chystali, pretože bolo jasné, že prekonanie historického maxima je len otázkou času. Kopitar už proti Minnesote dorovnal rekord jeho bývalého spoluhráča Dustina Browna a proti Bostonu Bruins ho už oficiálne prekonal.

Už pred začiatkom duelu sa preto skúsený útočník dočkal krásneho prekvapenia. Do kabíny totiž zavítal jeho syn Jakub. „Môj otec je môj hrdina," povedal. Jakub dokonca mohol prečítať otváraciu zostavu Kings. Emotívne video z tohto momentu zverejnil klub na sociálnych sieťach.

„Rekord bolo až to druhé najlepšie. Úplne najlepšie bolo, že sem prišiel môj malý chlapec a prečítal základnú zostavu," priznal Kopitar podľa portálu Los Angeles Daily News.

 

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});