Nik neveril, že lopta je v bráne: Bizarný moment v našej lige

V rámci 11. kola Niké ligy si zmerali sily doposiaľ dva najhoršie celky súťaže, ktorými sú Zlaté Moravce a Michalovce.
  • Zdroj: TASR

V záverečných minútach stretnutia sa už zdalo že hostia z Michaloviec si so sebou domov odvezú prvú výhru sezóny a plný bodový zisk.

V 87. minúte si však lopta z kopačky Karola Mondeka našla kurióznym spôsobom cestu do brány, dôsledkom čoho po remíze 2:2 napokon prišlo k deľbe bodov.

Český hokejový útočník David Pastrňák sa prvýkrát v kariére dostal na métu 50 gólov v základnej časti NHL.
Pastrňákov gól baví internet: Vystreliť nedokázal, no napriek tomu skóroval Zobraziť článok