Súboj elity RFA proti IAF: Predné organizácie domácej scény si to rozdajú medzi sebou!

Spoločný galavečer organizácií Real Fight Aréna a I Am Fighter prinesie okrem titulových zápasov aj vzájomné duely, v ktorých bojovníci ...

Spoločný galavečer organizácií Real Fight Aréna a I Am Fighter prinesie okrem titulových zápasov aj vzájomné duely, v ktorých bojovníci nebudú zápasiť len za seba, ale aj za organizáciu.

Fotogaléria

Turnaj RFA x IAF Special Title Night už predstavil niekoľko duelov, v ktorých zistíme, ako dopadne vzájomné meranie síl oboch organizácií. Podujatie prebehne 11. novembra v Prahe a vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal.cz.

Šanca predĺžiť neporaziteľnosť

Adam Herajn sa doposiaľ medzi profesionálmi predstavil dvakrát a v oboch prípadoch dokázal svojho súpera ukončiť pred limitom. Naposledy sa ukázal v klietke na RFA 3, keď porazil Mareka Kvasnicu jednoznačne na body. Odvtedy už však ubehol necelý rok a pol.

 

Teraz sa posúva ešte o úroveň vyššie a jeho súperom bude Martin Horínek. Slovenský medailista v zápasení voľným štýlom ukazuje každým zápasom čoraz väčší progres v strikingu, ktorý mu aj naposledy priniesol víťazstvo nad Janom Veselíkom.

 

 

Pre oboch druhý zápas kariéry

Súboj nádejí a bojovníkov, ktorí len nedávno úspešne absolvovali svoju profi premiéru, bude duel Davida Zoulu a Michala Buršaka. Zoula má za sebou úžasnú amatérsku kariéru a svoj debut ukončil už po necelých 90 sekundách úvodného kola. Buršak nastúpil proti skúsenému Michalovi Jančuškovi a napriek tomu, že bol považovaný za výrazného outsidera, svojho súpera dokázal uškrtiť minútu a pol pred koncom zápasu.

 

 

Ženský zápas ako ozdoba turnaja

Víťazka druhej série reality show I Am Fighter absolvuje svoju profi premiéru proti Kamile Šimkovej, ktorá medzi profesionálmi nenadviazala na výsledky z amatérskej scény. So skóre 1-2 sa pokúsi o jeho vyrovnanie práve proti vychádzajúcej hviezde IAF, ktorá zo 14 zápasov medzi amatérmi odchádazala ako porazená len trikrát.

 

Ktorá organizácia bude vo vzájomnom meraní úspešná, zistíme 11. novembra. Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal.cz.

 

 

 

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});