Smoliar Maroš Jedlička: Dostal šancu od Colorada, zápas ale nedohral

Slovenský hokejový útočník Pavol Regenda bol pri víťazstve Anaheimu v nočnom prípravnom zápase zámorskej NHL nad Arizonou 5:4.

Do štatistík si zapísal dve strely na bránku, dve trestné minúty a jeden plusový bod.

Smoliarom je Maroš Jedlička, ktorý sa zranil v druhej tretine duelu svojho Colorada, ktoré zdolalo Dallas 4:3 po predĺžení. Na ľade strávil 9:43 minúty a raz vystrelil na bránku. Zranenie Jedličku zatiaľ klub nešpecifikoval, pri odchode z ľadu si ale držal rameno. Tomáš Tatar za Colorado nenastúpil.

Výsledky:

Ottawa - Florida 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)

Góly: 15. Smejkal (Batherson, Jarventie), 21. Jarventie (Batherson, Smejkal), 57. Kelly (Batherson, Bailey), 59. Batherson – 9. Lundell (Samoskevič, Lockwood), 51. Lundell (Cousins).

Arizona - Anaheim 4:5 (3:2, 1:1, 0:2)

Góly: 11. Carcone (Doan, Soderstrom), 18. Sanford (Dumba, O'Brien), 19. Jeník (Doan), 36. Guenther (Kerfoot, Cooley) – 13. Strome (Gawdin, Hagg), 20. Strome (Carlsson), 32. Groulx (Helleson), 60. Terry (Luneau, Vatrano), 60. Hagg (McTavish, Silfverberg).

Colorado - Dallas 4:3 pp (1:0, 2:1, 0:2 - 1:0)

Góly: 2. Tufte (Aamodt, Schueneman), 25. Toews (MacKinnon, Rantanen), 40. Olofsson (Tufte, Lehkonen), 65. Olausson (Drouin, Ahcan) – 22. Caamano (Bäck, Hanley), 58. Blümel (Steel, Benn), 60. Lundkvist (Lindell, Marchment).

Detroit - Chicago 6:1 (2:0, 3:0, 1:1)

Góly: 3. Sprong (Danielson, Berggren), 12. Rasmussen (Compher, Määttä), 24. Söderblom (Lombardi), 25. Tuomisto (Veleno, Kasper), 28. Rasmussen (Compher, Perron), 47. Compher (Rasmussen, Perron) – 46. Crevier (Dickinson).