Trnava vyriešila problém s brankármi: Spartak posilní Šulla

Brankársky post futbalového klubu FC Spartak Trnava vystužil Slovák Michal Šulla (32), ktorý naposledy pôsobil v konkurenčnom ŠK Slovan ...
  • Zdroj: TASR/Martin Baumann

Brankársky post futbalového klubu FC Spartak Trnava vystužil Slovák Michal Šulla (32), ktorý naposledy pôsobil v konkurenčnom ŠK Slovan Bratislava. Spartak príchodom Šullu reagoval na zranenia Dobrivoja Rusova a Ľuboša Kamenára.

FOTOGALÉRIA: Michal Šulla

Tréner brankárov Pavel Kamesch mal k dispozícii už iba dvojicu Dominik Takáč - Martin Vantruba. Klub si však uvedomuje účinkovanie v troch súťažiach, preto musel reagovať.

Patrícia Hmírová a jej gólová radosť.
Slovenky dali gól po viac ako roku: Hrdinkou sa stala hetriková Hmírová Zobraziť článok

"Už v lete nám vypadol Ľubo Kamenár, teraz sa objavili problémy s kolenom u Dobrivoja Rusova. Potrebovali sme preto rýchlo zareagovať. Mišo bol v tejto situácii najschodnejšia alternatíva. Veľmi dobre ho poznám, aj jeho charakterové a brankárske vlastnosti. Stotožnil sa s úlohou, ktorú by tu plnil," uviedol Kamesch pre klubový web.

Oto Haščák skončil vo funkcii generálneho manažéra HC Slovan Bratislava.
Hokejový Slovan má nového manažéra: TOTO je náhrada za Haščáka! Zobraziť článok

Šulla má na svojom konte dovedna 165 ligových duelov. Po piatich sezónach v drese Senice zamieril v januári 2018 do Slovana. "Som tu len pár hodín, absolvoval som prvý tréning a zatiaľ sa zoznamujem s prostredím. Prišlo to tak nečakane. Volal mi Pali Kamesch, že má problém s brankármi, že sa mu dvaja zranili a či by som mal záujem prísť pomôcť. Nemal som na čím rozmýšľať a hneď sme sa dohodli aj s pánom prezidentom. Trocha ma mrzí, že je to na úkor toho, že sa chalani zranili, čo mi je ľúto," povedal brankár s tromi štartmi za reprezentačný A-tím.

Napriek spojitosti s úhlavným rivalom Spartaka verí, že fanúšikovia jeho krok pochopia: "Asi to nebude jednoduché, ale verím, že pochopia môj úmysel pomôcť klubu a všetko bude OK."

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});