Duda i Suslov nastúpili proti AC Miláno: Juventus utrpel ponižujúcu prehru!

Futbalisti Juventusu Turín utrpeli prvú prehru v prebiehajúcej sezóne Serie A, keď v 5. kole podľahli domácemu Sassuolu 2:4.
  • Zdroj: TASR/ANSA

Turínčania figurujú na štvrtom mieste neúplnej tabuľky, Sassuolo sa vďaka druhej výhre posunulo na 11. priečku.

Futbalisti AC Miláno zvíťazili v sobotnom zápase talianskej Serie A nad hráčmi Verony 1:0.Jediný gól stretnutia padol už v 8. minúte, postaral sa oň portugalský útočník Rafael Leao. V drese Verony hral do 70. minúty slovenský reprezentant Ondrej Duda, Tomáš Suslov nastúpil v 80. minúte.

Lazio Rím doma iba remizovalo 1:1 s Monzou. Gól domácich strelil z pokutového kopu Ciro Immobile, ktorý pokoril hranicu 250 gólov v zápasoch v piatich najvýznamnejších európskych ligách. Vicemajstri uplynulého ročníka Serie A z Ríma sa v novej sezóne trápia, doteraz zvíťazili iba na ihrisku úradujúcich majstrov z Neapola (2:1). So štyrmi bodmi sú na 15. mieste tesne nad zostupovým pásmom. Monza má o bod viac.

Serie A - 5. kolo:

AC Miláno - Hellas Verona 1:0 (1:0)

Gól: 8. Leao /Duda za hostí do 70. min, Suslov od 80. min/

Sassuolo Calcio - Juventus Turín 4:2 (2:1)

Góly: 12. Lauriente, 41. Berardi, 82. Pinamonti, 90.+5 Gatti (vlastný) - 21. Vina (vlastný), 78. Chiesa

Lazio Rím - Monza 1:1 (1:1)

Góly: 12. Immobile z pen. - 36. Gagliardini