Tréner Slovana hromžil: Niektorí hráči tu nemali ani prejsť okolo kabíny!

Aj v druhom domácom sezóny vyprevádzal hokejistov Slovana Bratislava z ľadu piskot.
  • Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

Aj v druhom domácom sezóny vyprevádzal hokejistov Slovana Bratislava z ľadu piskot.

Fanúšikovia dali najavo svoj hnev po prehre 2:8 s Michalovcami pred týždňom, v piatkovom 3. kole sa situácia zopakovala. Tréner Ján Pardavý nemal po prehre 2:5 náladu predstúpiť pred novinárov, na pozápasovú tlačovú konferenciu poslal asistenta Richarda Kapuša.

Prvý hodnotil zápas Peter Oremus, ten svojich hráčov pochválil: "Vyhrať na Slovane je dôležité a to preto, lebo je to tím, s ktorým sa môžeme stretnúť v play off. Naša organizácia hry bola veľmi dobrá od prvého striedania. Nemám čo hráčom vytknúť. Nemôže sa nám akurát stávať to, že máme toľko vylúčených. Tešíme sa z toho, naše víťazstvo je zaslúžené."

Kapuš s jeho slovami súhlasil, no zároveň kriticky okomentoval výkon hráčov Slovana: "Súper vyhral zaslúžene, gratulujem im. Ja sa chem fanúšikom ospravedlniť. Treba si naliať čistého vína. Po debakli v Michalovciach sme mali nejaké pohovory, v Humennom sme podali kompaktný výkon, dnes sme nepodali žiadny, nebojovali sme."

„Niektorí hráči tu nemali ani prejsť okolo kabíny a nie do nej vojsť a hrať za tento klub. Ťazko sa mi to hovorí. Importy zatiaľ slabo, mali byť ťahúni, ale asi im stačí iba obliecť dres. Takto hazardovať s menom Slovana je pre mňa nemysliteľné. Je na nás, aby sme zakročili." 

„Dokážem uznať silu súpera, dnes bol lepší, ale my sme boli všade neskoro, odhadzovali sme puky, nešli k mantinelu. Zvolen bol všade skôr. To, čo sme dnes predviedli, sa nedá nijak nazvať. Takto sa za Slovan nebojuje. Neznášam prehry, uznám silu súpera, ale my sa musíme zamyslieť nad viacerými vecami."

V nedeľu sa Slovan predstaví na ľade Spišskej Novej Vsi, ktorá vedie tabuľku bez straty bodu. Slovan má čo robiť, aby sa po zlom piatkovom výkone vzchopil. "Nechcem nič riešiť s horúcou hlavou. Neznamená to, že teraz vyhodíme všetkých zahraničných hráčov. Nie je to jednoduché. Nikto dnes nebol ochotný ísť do súboja, vyhecovať fanúšikov. Jediný, kto dnes splnil svoju úlohu, bol Samo Takáč. Ale jeden hráč z dvadsiatich je veľmi málo," dodal Kapuš.

Na snímke gólová radosť hráčov Zvolena.
Úradujúci majster vyhorel pod Tatrami, Slovan si doma reputáciu nenapravil Zobraziť článok

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});