Lyžiarska Tamara Tipplerová oznámila radostnú novinu: Stala sa mamou

Rakúska lyžiarska Tamara Tipplerová (32) sa stala prvýkrát mamou. Narodenie dcéry oznámila na svojom účte na Instagrame.
  • Zdroj: instagram/tamara_tippler

Rakúska lyžiarska Tamara Tipplerová (32) sa stala prvýkrát mamou. Narodenie dcéry oznámila na svojom účte na Instagrame.

FOTOGALÉRIA: Tamara Tipplerová

Špecialistka na rýchlostné disciplíny predčasne ukončila minulú sezónu pre tehotenstvo v marci, z tohto dôvodu vynechala finále Svetového pohára v Andorre.

Organizátori grandslamového turnaja vo Wimbledone ocenili Rogera Federera (41). Na slávnostnom ceremoniáli nechýbala ani jeho priateľka Kate (41), princezná z Walesu.
Federer naznačil návrat k tenisu: Rola, ktorú si dokážem predstaviť Zobraziť článok

Tipplerová sa mala v Soldeu predstaviť v zjazde, v hodnotení disciplíny bola pred oznámením o ukončení sezóny na 25. priečke. Vo vlaňajšom ročníku sa dvakrát prebojovala do prvej desiatky SP, keď skončila piata v super-G v St. Antone a šiesta v zjazde v Cortine d'Ampezzo. Počas kariéry sa 10-krát dostala na pódium v pretekoch SP, triumfovať sa jej zatiaľ nepodarilo.

Dresy predstavila os tímu - zľava Erik Daniel, Lukáš Štetina, Dominik Takáč a Michal Ďuriš.
Trnava štartuje v Razgrade pohárovú jeseň: Do Európy v nových dresoch Zobraziť článok

Po materskej dovolenke sa chce vrátiť do seriálu SP s výhľadom na majstrovstvá sveta 2025, ktoré sa uskutočnia v rakúskom Saalbachu.

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});