Vdova po Šuralovi († 28) po rokoch prehovorila: Prečo som hneď otehotnela s iným!

Vdova po bývalom kapitánovi pražskej Sparty Josefovi Šuralovi († 28) hlási návrat na sociálne siete. Denisa Šuralová prvýkrát od tragédie ...
  • Zdroj: instagram @denisa_sural

Vdova po bývalom kapitánovi pražskej Sparty Josefovi Šuralovi († 28) hlási návrat na sociálne siete. Denisa Šuralová prvýkrát od tragédie prehovorila a vysvetľuje, prečo tri mesiace po smrti manžela otehotnela s iným!

FOTOGALÉRIA: Denisa Šuralová

Vdova po tragicky zosnulom bývalom kapitánovi pražskej Sparty Josefovi Šuralovi († 28) Denisa Šuralová sa po troch rokoch vrátila na sociálne siete. Prvýkrát otvorene odpovedala na otázky o smrti svojho manžela a vyjadrila sa aj k tomu, prečo tri mesiace od smrti manžela otehotnela s iným - podnikateľom Tomášom Horáčkom.

Josef Šural zahynul pred viac ako štyrmi rokmi pri tragickej nehode minibusu v Turecku, ktorý viezol hráčov zo zápasu vonku. V tom čase pôsobil Šural v tíme Alanyaspor a zanechal po sebe nielen manželku Denisu, ale aj dve dcéry - Vanessu Alex a Melissu. Denisa šokovala, keď už 3 mesiace po smrti manžela čakala dieťa s iným. Čelila obrovskej vlne kritiky. V tom čase sa stiahla zo sociálnych sietí.

Ilustračná fotografia.
Hrozná smrť portugalského futbalistu (†27): Rozdrvili ho dva kamióny! Zobraziť článok

Teraz je späť na sociálnych sieťach. Oznámila, že čoskoro s kamarátkou otvorí obchod s oblečením a odpovedala tiež na otázky. Vyjadrila sa aj k tragédii, ktorá ju postretla. "Sú veci, ktoré v živote nemôžeme prekonať. Len sa s nimi naučíme žiť  pre ďalší dôvod prečo žiť a tým sú deti," reagovala Denisa Šuralová.

Odpovedala aj na dôvod, prečo už dva mesiac od smrti manžela chodila s kontroverzným podnikateľom Tomášom Horáčkom, ktorý bol v roku 2018 obvinený a zadržaný políciou z dôvodu podplácania a ovplyvňovania verejných zákaziek v zdravotníctve.

"Je to ako hodnotiť 10 minút filmu Sedem životov, kde Will Smith uráža slepého muža, len po telefóne a z toho si potom urobiť dojem z celého filmu. Každá minca má dve strany a ja stále verím, že obhajovať sa musí len zlo. Pravda vždy vyjde na povrch a je čistá," reagovala tajomne Denisa Šuralová na kritiku, že tri mesiace po smrti manžela bola tehotná s iným.

 

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});