Ďalší fantastický výkon Boženíka! Vedie tabuľku strelcov portugalskej ligy

Slovenský futbalista Róbert Boženík je s piatimi gólmi najlepší strelec najvyššej portugalskej súťaže. Ďalšie dva presné zásahy k trom ...
  • Zdroj: instagram/boavistafutebolclube

Slovenský futbalista Róbert Boženík je s piatimi gólmi najlepší strelec najvyššej portugalskej súťaže. Ďalšie dva presné zásahy k trom doterajším pridal v pondelkovom zápase 5. kola, v ktorom prispel k víťazstvu Boavisty nad Chavesom 4:1.

Domáci urobili so súperom krátky proces, keď už v 23. minúte viedli štvorgólovým rozdielom. Boženík strelil tretí a štvrtý gól svojho tímu v 11. a 23. minúte, okrem toho si pripísal aj asistenciu.

Boavista je aj vďaka streleckej forme slovenského útočníka na čele tabuľky s 13 bodmi o skóre pred Sportingom Lisabon a FC Porto.

Dominik Kružliak.
Smoliar roka! Najprv vyhadzov, potom prvý zápas za Košice a napokon TOTO Zobraziť článok