Veľkolepé predstavenie Okuliara v Česku: Brankára privádzal do zúfalstva!

Po jednom góle v prvej, druhej i tretej tretine. K tomu ešte asistencia, na druhej strane aj nepremenené trestné strieľanie a jedna trafená ...
  • Zdroj: X/Mountfield HK

Po jednom góle v prvej, druhej i tretej tretine. K tomu ešte asistencia, na druhej strane aj nepremenené trestné strieľanie a jedna trafená tyčka. Veľký zápas odohral vo včerajšom stretnutí druhého kola extraligy královohradecký útočník Oliver Okuliar (23), ktorý zostrelil Liberec pri výhre 5:3 hetrikom.

V rozhovore s novinármi ale vyjadril radosť predovšetkým z bodového zisku pre celé mužstvo. Okuliar tak rýchlo oživil spomienky na skvelý dojem, ktorý v mužstve Mountfieldu zanechal už v minulom ročníku. Potvrdil, prečo sa v súvislosti s ním hovorilo o pozornosti klubov NHL. "Vyhrali sme, takže som spokojný s tromi bodmi. Hráme v dvadsiatich ľuďoch," reagoval však nesebecky po víťazstve nad Bielymi Tigrami.

Plný ľad ho bol od samého úvodu. Strhujúcu partiu začal prvým gólom po 70 sekundách, vo štvrtej minúte nevyužil trestné strieľanie. Zásadný bol najmä jeho druhý gól na konci prostrednej časti, v ktorej Liberec domácich hokejistov prehrával."Nedostávali sme puky do hĺbky a Liberec otáčal hru. Mal viac šancí, v druhej tretine bol lepší. Tam nám zápas trochu ušiel. Našťastie sme sa dostali do vedenia osemnásť sekúnd pred koncom. Bol to dosť dôležitý gól," prikývol Okuliar.

Hetrik zakončil až v úplnom závere, pre zmenu šestnásť sekúnd pred treťou sirénou. Tentoraz trafil prázdnu libereckú bránku z vlastného pásma. "Nebol som pod tlakom, tak som to jednoducho skúsil. Je to aj o sebavedomí. Možno by som to tam v inom zápase nestrelil a len jednoducho vyhodil," uviedol.

Anna Kasterova sa rada ukazuje na internete.
Manželka slávneho hokejistu dostala návrh z porna: Prezradila, koľko jej ponúkli Zobraziť článok

Úplný finiš už si slovenský útočník mohol užívať. Fanúšikovia jeho meno kričali hneď niekoľkokrát - bezprostredne po góle a potom aj pri ďakovačke. "Sú skvelí a mám ich fakt rád. Veľmi si vážim, že ma takto vyvolávali a zatlieskali sme si spolu. Hlavne som rád, že sme im urobili radosť výhrou," odkázal hradecký hrdina večera.

Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});