V Slovane je dusno: Rázna reakcia Weissa, uvažuje o odchode

V Slovena je po derby dusná atmosféra. Fanúšikovia na protest hromadne opustili štadión a tréner Vladimír Weiss (58) opäť ponúkol svoju ...
  • Zdroj: TASR - Pavel Neubauer

V Slovena je po derby dusná atmosféra. Fanúšikovia na protest hromadne opustili štadión a tréner Vladimír Weiss (58) opäť ponúkol svoju rezignáciu.

FOTOGALÉRIA: DAC - ŠK Slovan

Slovenský futbalový majster ŠK Slovan Bratislava utrpel v nedeľu prvú ligovú prehru v sezóne 2023/2024, keď v zápase 7. kola najvyššej domácej súťaže prehral na pôde vicemajstra FC DAC 1904 Dunajská Streda 1:3.

Fernand Goure, Aleš Černák a Zeljko Gavrič vybudovali Dunajskostredčanom náskok 3:0, o čestný úspech "belasých" sa postaral Dávid Strelec.

Hráči Slovana nebodovali naplno po tretí raz v ročníku, s ôsmimi bodmi z piatich zápasov sú v tabuľke šiesti. Majú však dva súboje k dobru oproti všetkým tímom pred nimi. „Videli sme výborný ligový zápas. Keď však prehráte, tak nemôžete byť spokojní. Boli sme málo efektívni a zároveň sme urobili hrubé chyby vzadu. Vieme a musíme hrať lepšie a vpredu nebezpečnejšie," uviedol kouč Bratislavčanov Vladimír Weiss starší.

Slovenský hokejový útočník Martin Mišiak.
Dvaja Slováci skórovali na turnaji nádejí NHL, bodoval aj Petrovský a Kňažko Zobraziť článok

Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});