Bitku Matoviča s Kaliňákom využili fanúšikovia: Tento obrázok s futbalovou tematikou musíte vidieť!

Konflikt medzi Igorom Matovičom a Robertom Kaliňákom neobišiel ani športových fanúšikov. Tí boli natoľko kreatívni, že vytvorili vtipný ...
  • Zdroj: reprofoto facebook.com/obycajni.ludia.a.nezavisle.osobnosti

Konflikt medzi Igorom Matovičom a Robertom Kaliňákom neobišiel ani športových fanúšikov. Tí boli natoľko kreatívni, že vytvorili vtipný obrázok s futbalovou tematikou.

Fanúšikovia z Bardejova využili zábery z bitky Igora Matoviča a členov Smeru - SSD. Na facebooku vytvorili vtipný obrázok, ktorý okamžite obletel Slovensko a objavil sa vo viacerých skupinách s futbalovou tematikou.

Okrem vtipného textu v obrázku bol príspevok obohatený popisom, ktorý "určuje" trest aktérom konfliktu zo stredajšieho rána.

"Igor Matovič: nepovolené vniknutie na hraciu plochu, sústavné narúšanie priebehu zápasu + kopnutie súpera do hrude nadmernou silou = stopka na 10 zápasov," navrhuje trest stránka Okresná futbalová súťaž Bardejov.

"Robert Kaliňák: napadnutie súpera + obmedzovanie v osobnej slobode súperovho hráča = stopka na 3 zápasy," pokračuje popis v príspevku na facebooku. 

"Richard Glück: úder súpera do tváre nadmernou silou v neprerušenej hre = stopka na 6 zápasov," napísala stránka v príspevku, ktorý sa teší vysokej popularite.

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});