Slafkovský schudol a je zdravý: Tréner Montrealu posiela Jurajovi nečakaný odkaz

Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský (19) sa cíti byť pripravený na jeho druhú sezónu v drese tímu Montreal Canadiens v zámorskej ...

Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský (19) sa cíti byť pripravený na jeho druhú sezónu v drese tímu Montreal Canadiens v zámorskej NHL.

Fotogaléria

Devätnásťročný Košičan potreboval počas leta v prvom rade schudnúť, čo sa mu podarilo. Pred rokom vážil takmer 120 kilogramov, no teraz má podľa jeho slov už "iba" 102 alebo 103 kíl. Taktiež ho už vôbec netrápi koleno, ktoré si zranil 15. januára a odvtedy nehral.

"Momentálne sa cítim dobre vo svojom tele a takto chcem začať ročník. Nechcem nad tým veľa rozmýšľať, chcem už len hrať. Keď sa cítite dobre, všetko je v poriadku. Stav môjho kolena je 110-percentný," povedal Slafkovský počas tímového golfového turnaja v Lavale, citoval ho denník Montreal Gazette.

Oficiálne privítanie Lionela Messiho v Inter Miami.
Messi utráca ako zmyslov zbavený: Wau, to je luxus Zobraziť článok

Priznal tiež, že keby mohol vrátiť čas, v premiérovej sezóne v profilige by niečo robil inak. "Viac by som si veril vo všetkom. Je to náročné, ale musíte mať sebadôveru," uviedol najvyššie draftovaný hráč v roku 2022.

Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});