Strach o legendu svetového futbalu: Znepokojivé slová bývalého zverenca!

Veľké obavy o legendu svetového futbalu Nemca Franza Beckenbauera (78)! Znepokojivé svedectvo bývalého zverenca.
  • Zdroj: Northfoto

Veľké obavy o legendu svetového futbalu Nemca Franza Beckenbauera (78)! Znepokojivé svedectvo bývalého zverenca.

Vlani svetový futbal prišiel o jednu z najväčších legiend, keď zomrel vo veku 82 rokov Brazílčan Pelé. Aktuálne sa vynárajú veľké obavy o ďalšiu - Nemca Franza Beckenbauera (78). Znepokojenie vyvolala už jeho absencia na minuloročných majstrovstvách sveta v Katare. Oficiálne zdôvodnil svoju neprítomnosť problémami so srdcom a tým, že na pravé oko vôbec nevidí. "Ešte chvíľu by som chcel ostať nažive," hovoril v tom čase pre nemecké médiá.

Futbalistu Stanislava Lobotku v ťažkej chvíli podporila priateľka Kristína.
Tímový hráč: Lobotka pochoval otca a opäť sa chystá hrať! Zobraziť článok

Znepokojivé svedectvo priniesol nedávno jeho bývalý zverenec Pierre Littbarski, ktorý legendárneho "Cisára" nedávno osobne navštívil. "Nie je na tom veľmi dobre. Bol som uňho asi pol, maximálne trištvrte hodiny, potom som sa pobral preč, pretože som cítil, že moja prítomnosť ho unavuje," cituje Littbarskeho portál sport.de.

Beckenbauera na verejnosti v posledných mesiacoch takmer vôbec nevidieť. S priateľmi a známymi údajne udržiava prevažne len telefonický kontakt. Littbarski uviedol, že Beckenbauera nebude môcť navštíviť ani pri príležitosti jeho narodenín a bude rád, ak mu legendárny "Cisár" vôbec zdvihne telefón.

"Rád mu hovorím pekné slová, ale Franz nechce nič počuť. Je preňho najväčším stresom, keď ľudia volajú. Lotharovi Matthäusovi určite zdvihne, Jürgenovi Klinsmannovi či Rudimu Völlerovi pravdepodobne tiež, ja sa asi dostanem len na čakaciu listinu za Andyho Brehma," hovoril Littbarski. "Prajem mu všetko najlepšie a veľa zdravia – aj jeho rodine,“ dodal.

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});