Ružomberok získal nového útočníka: Pod Čebrať prichádza ďalšia česká posila

Futbalistov MFK Ružomberok posilnil český útočník Jan Hladík (29). S účastníkom Niké ligy podpísal dvojročný kontrakt. Naposledy pôsobil ...
  • Zdroj: mfkruzomberok.sk

Futbalistov MFK Ružomberok posilnil český útočník Jan Hladík (29). S účastníkom Niké ligy podpísal dvojročný kontrakt. Naposledy pôsobil v Zbrojovke Brno a bude to pre neho prvý zahraničný angažmán.

"Je to nová výzva, na ktorú sa veľmi teším. Navyše, slovenskú ligu som ešte nikdy nehral. Netajím, pýtal som sa na Ružomberok niektorých českých hráčov, ktorí u našich susedoch pôsobia a z ich reakcií jednoznačne vyznelo, že ide o stabilný, ekonomicky dobre zabezpečený klub. Samozrejme, všimol som si i jeho štarty v európskych pohárových súťažiach,“ uviedol Hladík.

Slovenský futbalista Denis Vavro z FCK Kodaň sa raduje z gólu počas odvetného zápasu play off Ligy majstrov FC Kodaň – Raków Čenstochová v Kodani.
Vavrova priorita je nula vzadu: Z Portugalcov vyzdvihol Silvu Zobraziť článok

Hladík, ktorý si v minulosti obliekal aj dresy Sigmy Olomouc, SK Prostějov, SC Znojmo, SK Uničov, FC Viktoria Otrokovice a SK Líšeň, je druhý muž spoza rieky Moravy v ružomberskej kabíne. Pred pár dňami MFK podpísal zmluvu so stopérom Šimonom Gabrielom, ktorý prišiel z Viktorie Plzeň.

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});