Polievka uzavrel prestupovú ságu: Jasná reakcia trénera Weissa!

Slovenský futbalista Róbert Polievka bol v uplynulých dňoch často pretriasaný v médiách v súvislosti s prestupom do Slovana Bratislava.

Slovenský futbalista Róbert Polievka bol v uplynulých dňoch často pretriasaný v médiách v súvislosti s prestupom do Slovana Bratislava.

Fotogaléria

Útočník Banskej Bystrice i reprezentácie prejavil veľký záujem pridať sa k tímu "belasých", kluby sa však nedohodli. Dvadsaťsedemročný zakončovateľ už prestupovú ságu uzavrel, no tréner Slovana Vladimír Weiss verí, že ho ešte získa.

Polievka je v hľadáčiku vedenia slovenského majstra už dlhšie, hráčovi sa ponuka od klubu páči. "Mal som túžbu prestúpiť do Slovana. Vedel to majiteľ, vedel to tréner, vedeli to v Slovane. Žiaľ, nevyšlo to a som z toho sklamaný. Na túto dobu je to uzavretá kapitola. Musím prepnúť na mód, aby som bol ten Polievka ako vlani. Chcem sa sústrediť na len na futbal," povedal futbalista Dukly po sobotnom zápase Niké ligy, v ktorom Bystričania uhrali na Slovane bod za remízu 2:2.

Polievka sa bol v stredu v Bratislave pozrieť na zápas 2. predkola Ligy majstrov, Slovan v ňom remizoval s Mostarom 2:2 a vybojoval si postup do 3. predkola.

Teraz sa na Tehelnom poli predstavil ako hráč Dukly. "Bolo to náročné, keď týždeň počúvate, že som jednou nohou v Slovane a potom je náročné hrať v drese Bystrice a sústrediť sa. Mal som túžbu tu hrať, ale nevyšlo to. Ale teraz pre mňa nekončí život. Ja si ponuku Slovana veľmi vážim, boli trpezliví, je to najlepší klub na Slovensku. Urobil som, čo bolo v mojich silách, aby to vyšlo. Ale teraz sa musím sústrediť na futbal a byť ten hráč, aký som bol v minulej sezóne."

ÚSMEV: V posilňovni netreba ani tričko.
Obranca Škriniar má za sebou mesiac prípravy s PSG: Chcem rásť spolu s mužstvom Zobraziť článok

Pokračovať v čítaní
Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});