Ronaldovi môže v útoku pribudnúť konkurent: Al Nassr rokuje s hviezdnym reprezentantom!

Saudskoarabský futbalový klub Al Nassr údajne rokuje o prestupe so Senegalčanom Sadiom Manem (31).

Saudskoarabský futbalový klub Al Nassr údajne rokuje o prestupe so Senegalčanom Sadiom Manem (31).

Fotogaléria

Ten pôsobí v Bayerne Mníchov, ktorý s ním podľa nemeckých médií nepočíta v nadchádzajúcej sezóne a žiada zaňho 30 miliónov eur. Saudskoarabský klub, v ktorom pôsobí aj hviezdny Cristiano Ronaldo, má však momentálne zákaz registrovať nových hráčov.

Záujem o Maneho prejavilo viacero saudskoarabských klubov a podľa informácií DPA ho mal Al Nassr v hľadáčiku dlhodobo.Vykonný riaditeľ klubu Ahmed al Ghamdi sa mal už stretnúť s agentom 31-ročného útočníka. Zákaz registrovať nových hráčov udelila klubu Medzinárodná futbalová federácia (FIFA) vo štvrtok. K tomuto kroku pristúpila pre nesplatené dlhy.

Senegalčan mal v uplynulej sezóne zranenie nohy, ktoré ho vyradilo na takmer tri mesiace a vynechal preň aj majstrovstvá sveta v Katare. V Bayerne Mníchov odohral jednu sezónu a pripísal si dvanásť gólov vo všetkých súťažiach. Najväčšie úspechy dosiahol s Liverpoolom, s ktorým vyhral Ligu majstrov, Premier League, Pohár FA i ligový pohár.

Belgický futbalista Romelu Lukaku odmietol ponuku od nemenovaného saudskoarabského klubu, ktorý mu ponúkol plat 30 miliónov eur za sezónu.
Milánčania sú z neho sklamaní: Lukaku je na odchode k rivalovi! Zobraziť článok

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});