Podbrezová prišla o svoju africkú hviezdu: Kuriózny dôvod!

Vedenie FK Železiarne Podbrezová ukončilo spoluprácu s Moussom Sangarem. Dvadsaťjedenročnému krídelníkovi z Pobrežia Slonoviny vypršalo ...
  • Zdroj: SITA/Milo Fabian

Vedenie FK Železiarne Podbrezová ukončilo spoluprácu s Moussom Sangarem. Dvadsaťjedenročnému krídelníkovi z Pobrežia Slonoviny vypršalo platné povolenie na pobyt a musel sa vrátiť do vlasti. Informoval o tom web účastníka najvyššej slovenskej futbalovej súťaže.

Sangare prišiel do Podbrezovej v januári z dánskeho FC Nordsjaelland. Jeho kontrakt mal platiť do júna 2025. "Moussovi Sangaremu aktuálne vypršali platné povolenia na pobyt a práve preto sa musel vrátiť do domoviny. Krátko na to sme dostali mail od jeho agentov, kde stálo, že by sa radi dohodli na ukončení spolupráce. Chcú, aby Moussa niečo odohral doma, nakoľko je byrokratický proces veľmi zdĺhavý a pravdepodobne by trval do konca jesennej časti. Po vzájomnej komunikácií sme sa spoločne dohodli na ukončení spolupráce, keďže hráč neprejavil veľký záujem o príchod späť na Slovensko," reagoval na celú situáciu generálny manažér klubu Miroslav Poliaček.

Futbalistov AS Trenčín posilnil ukrajinský obranca Taras Bondarenko.
AS Trenčín predstavil prvú letnú posilu do obrany Zobraziť článok

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});