Michalovce majú nového trénera: Zemplínčanov povedie Marek Petruš

Novým trénerom futbalového klubu MFK Zemplín Michalovce sa stal Marek Petruš.
  • Zdroj: TASR - Ján Koršlák

Štyridsaťsedemročný kormidelník nahradil vo funkcii Norberta Hrnčára. Informoval o tom Východoslovenský futbalový zväz (VsFZ).

FOTOGALÉRIA: Marek Petruš

Petruš viedol v uplynulej sezóne Tatran Prešov, s ktorým skončil v druhej lige na 2. mieste a následne neuspel v baráži o najvyššiu súťaž. Po domácom víťazstve 1:0 nad Zlatými Moravcami, prehrali Šarišania na ihrisku ViOnu 0:3.

Hráč Chelsea John Hollins (druhý zľava) a jeho spoluhráči oslavujú FA Cup 29. apríla 1970.
Anglický futbal v slzách: Zomrel bývalý futbalista a tréner Chelsea († 76) Zobraziť článok

Michalovce skončili vo Fortuna lige na 10. priečke. Klub odvolal Hrnčára z pozície hlavného trénera jedno kolo pred koncom sezóny a proti Zlatým Moravciam (1:0) bol na lavičke športový riaditeľ klubu Vladimír Rusnák.