Po smútku gejzír radosti: Pastrňák ukázal svoju princeznú s netradičným menom!

Druhý najlepší strelec zámorskej NHL David Pastrňák (27) sa podelil so svetom o radostnú novinku! Stal sa otcom a ukázal svoju dcérku ...
  • Zdroj: TASR/AP

Druhý najlepší strelec zámorskej NHL David Pastrňák (27) sa podelil so svetom o radostnú novinku! Stal sa otcom a ukázal svoju dcérku s netradičným menom.

FOTOGALÉRIA: Pastrňák dcéra

Hviezdny český útočník David Pastrňák žiari šťastím! Jeho partnerka Rebecca mu priviedla na svet dcérku s netradičným menom Freya Ivy. „Freya Ivy Pastrňák je už na svete. O tomto okamihu sme snívali dlho, nemôžem byť na svoje dve krásne dievčatá pyšnejší," napísal Pastrňák na instagrame.

David Pastrňák je ofenzívnym lídrom Bostonu Bruins.
Najkrajší gól celej sezóny NHL? Hviezdny český útočník sa blysol takouto parádou! Zobraziť článok

Pastrňák bol so 61 gólmi druhým najlepším strelcom základnej časti NHL po kanadskom útočníkovi Connorovi McDavidovi. Pomohol Bostonu k historicky najlepšej základnej časti v NHL, ale jeho Bruins stroskotali v prvom kole play off na Floride Panthers.

Pastrňák odmietol účasť na majstrovstvách sveta v Rige a Tampere. Teraz je dôvod už úplne zrejmý, v posledných dňoch tehotenstva chcel byť po boku svojej priateľky Rebeccy. Pred dvoma rokmi ich postihla obrovská tragédia, keď im syn Viggo zomrel po šiestich dňoch od pôrodu.

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});