Beštiálny faul Ronalda: TOTO nemalo s futbalom nič spoločné!

Tiekli mu nervy! Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo (38) nemal so súperom zľutovanie. Predviedol zápasnícky chvat, ktorý na futbalové ...

Tiekli mu nervy! Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo (38) nemal so súperom zľutovanie. Predviedol zápasnícky chvat, ktorý na futbalové trávniky nepatrí.

Futbalisti Al-Nassr prehrali v derby s Al-Hilal 0:2. Hoci sa Ronaldo strelecky nepresadil, no počas duelu bol viackrát v centre pozornosti. V prvom polčase hanebne gestikuloval počas toho, ako protihráč ležal na trávniku s vážnym zranením hlavy.

Ďalší jeho moment prišiel v 57. minúte, o ktorom sa bude ešte dlho hovoriť. Ronaldo vletel do súpera, chytil ho okolo krku a chvatom zápasníka ho zrazil na zem.

Anglický rozhodca Michael Oliver mu okamžite udelil žltú kartu. Zahraniční novinári a fanúšikovia na internete majú na toto rozhodnutie iný názor. Zaslúžil si červenú kartu, pretože takéto ťahy patria k bojovým športom.