V Bratislave to bude na Oktagone vrieť! Jeden padne, sľubuje Čepo

Jeden z najtvrdších a najúspešnejších zápasníkov súčasnosti sa chystá do ďalšieho boja. Vlasto Čepo (11-2) je pripravený v Oktagone demonštrovať ...
  • Zdroj: oktagonmma

Jeden z najtvrdších a najúspešnejších zápasníkov súčasnosti sa chystá do ďalšieho boja. Vlasto Čepo (11-2) je pripravený v Oktagone demonštrovať svoje umenie v prestrelkách v Bratislave už v rámci aprílového turnaja organizácie.

Čepo v rámci svojej kariéry zakaždým zvíťazil v prvom kole, naposledy v MMA ukončil na TKO Taliana Giovanniho Mellila po dvoch minútach a tridsiatich sekundách. Teraz si na Vlastovu tvrdosť musí dať pozor Moldavec Ion Taburceanu so skóre 6-1, ktorý zvíťazil rovnako vždy pred limitom a štyrikrát z toho v rámci prvej päťminútovky.

Samuel Pirát Krištofič.
Oktagon oznamoval novinky spojené s Gamechangerom: Uvidíme v ňom Piráta? Zobraziť článok

Vlasto sa po príprave v Thajsku, kde sa stretol v Tiger Muay Thai aj s Karlosom Vémolom trénoval v spoločnosti borca UFC Romana Dolidzeho, pripravuje v Belehrade v rodnej krajine do konca aktuálneho týždňa, posledné dni prípravy už absolvuje na pôde trnavského Spartukusu a v Siam Gym Bratislava.

 

Vlastove vyjadrenie k zápasu na turnaji Oktagon 42, bolo pre jeho štýl a konce duelov príznačné. "Veci sa majú tak, že 29. apríla jeden padne, bez zbytočných rečí. Vidíme sa ľudia moji," čím skúsený borec demonštroval, že pred zápasom sa zbytočne k zápasu a súperovi nechce vyjadrovať.

Slovenský MMA zápasník Karol Ryšavý.
Odveta z Oktagonu naplánovaná na FNC4! Veľké mená si to rozdajú v boxe Zobraziť článok

Na turnaji Oktagon 42 uvidíme okrem Vlasta aj súboj o titul pérovej váhy, v ktorom sa postaví Mate Sanikidze proti Losene Keitovi, ktorý sa pokúsi vyrovnať rekord Ivana Buchingera ziskom druhého pása Oktagonu.

Na zimnom štadióne Ondreja Nepelu uvidíme aj česko-slovenské derby medzi Karolom Ryšavým a a Matoušom Kohoutom. Romana Paulusa preverí nemecký borec Niko Samsonidze a fanúšikovia sa môžu tešiť aj na Václava Holotu, Jeremyho Kimballa či Jakuba Bahníka.

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});