Bleskový Regenda: Brankára nachytal už po 14 sekundách

Raketový nástup! Slovenský hokejový útočník Pavol Regenda (23) sa v zápase AHL presadil už po 14 sekundách.
  • Zdroj: SITA/AP

FOTOGALÉRIA: Pavol Regenda

Regenda tak ukončil svoj jedenásťzápasový gólový pôst a osemzápasové bodové suchoty v AHL. Skóroval prvýkrát od 24. februára. Úočník má v nižšej zámorskej súťaži po 46 zápasoch na konte 25 kanadských bodov (13+12).

San Diego vyhralo vhadzovanie na začiatku zápasu, bleskovo získalo útočné pásmo, puk sa dostal k Regendovi a ten zaskočil zrejme ešte nepripraveného brankára súpera.

Martin Fehérváry (vľavo) odohral v prvej obrannej dvojici Washingtonu po boku Johna Carlsona 22:12 minút, prezentoval sa jednou strelou na bránku, dvomi zblokovanými strelami a piatimi hitmi.
Washington neuspel v zápase o play off, za postupovou pozíciou zaostáva Zobraziť článok

San Diego napokon duel po predĺžení prehralo 5:6 a v Pacifickej divízii je na poslednom desiatom mieste.