Nedávno rodila, ale už myslí na zápasy: Sillent Killer sa vracia do klietky

Známa MMA zápasníčka Lucia Szabová (25) sa po materskej prestávke vracia do bojového kolotoča. Jej posledný zápas sa konal ešte v roku ...
  • Zdroj: instagram/luciaszabova

Známa MMA zápasníčka Lucia Szabová (25) sa po materskej prestávke vracia do bojového kolotoča. Jej posledný zápas sa konal ešte v roku 2021 na pražskej Štvanici, kde zvíťazila nad Corneliou Holm, kde svoj rekord v bojových miešaných umeniach upravila už na 6:0.

Pôvodne majsterka Slovenska v Muay Thai, šampiónka štvrtej Oktagon Výzvy a prvá žena, ktorá v Oktagon MMA získala bonus za výkon večera sa pred bojom v MMA vracia do stand-up prostredia, v ktorom ju preverí skúsená česká reprezentantka Michaela Hlaváčiková, ktorá zastupuje MTO Olomouc.

To, že čaká synčeka oznámila fighterskej komunite pred rokom na turnaji, v ktorom jej kamarát Samuel „Pirát“ Krištofič nestačil v titulovom boji na Patrika Kincla. Aktuálne je už stopercentnou mamičkou chlapčeka Dragana, ktorý ju natoľko tešil a zamestnával, že dokonca rozmýšľala, či sa do boja vôbec niekedy vráti. Napokon sa rozhodla po pár mesiacoch po tehotenstve vrátiť tréningového procesu a po príprave nastúpi do ostrosledovaného boja už 31.3.2023 na turnaji MTO Fight Night.

Ukrajinský bojovník Alexander Butenko bude ďalším účastníkom EUROGOLD pyramídy o 30-tisíc eur.
Svetový šampión o najväčšej MMA pyramíde v jeden deň: Nečaká ma tam žiadne nebezpečenstvo! Zobraziť článok

Príbeh od ohlásenia tehotenstva, cez pôrod, až po návrat do zápasu mapuje Oktagon prostredníctvom dokumentu „Cesta za snom“, pričom prvé dva diely sú dostupné na youtube organizácie.

Odporúčame z TIVI.sk
 
});