Exportný gól Cristiana Ronalda z 30 metrov: Za pár hodín milióny zhliadnutí!

Hviezdny portugalský útočník Cristiano Ronaldo (38) strelil parádny gól z priameho kopu z 30-metrovej vzdialenosti. Za pár hodín od zverejnenia ...

Hviezdny portugalský útočník Cristiano Ronaldo (38) strelil parádny gól z priameho kopu z 30-metrovej vzdialenosti. Za pár hodín od zverejnenia videa milióny zhliadnutí na sociálnej sieti!

FOTOGALÉRIA: Ronaldo

Hviezdny portugalský útočník Cristiano Ronaldo (38) sa zaskvel exportným gólom z priameho kopu zo vzdialenosti 30 metrov! Po zverejnení video jeho nádherného zásahu na oficiálnom twitteri saudskoarabskej ligy malo 3,5 milióna zhliadnutí len po niekoľkých hodinách.

Ronaldo vyrovnával v 78. minúte stretnutia proti Abhe na 1:1. O necelých desať minút neskôr jeho spoluhráč Anderson Silva spečatil obrat na 2:1 zásahom zo značku pokutového kopu a rozhodol o výhre Al-Nassr.