FNC 4 ponúkne megazápas v boxe: Tešia sa aj známe osobnosti

Okrem oznámených súbojov Rytmusa s legendárnym MMA zápasníkom Petrom Monstrom Knížem, kickboxerského majstra Pala Vaška s raperom Dynamicom ...
  • Zdroj: oktagon MMA

Okrem oznámených súbojov Rytmusa s legendárnym MMA zápasníkom Petrom "Monstrom" Knížem, kickboxerského majstra Pala Vaška s raperom Dynamicom či Attilu Végha s bývalým UFC zápasníkom Ericom Spicelym, organizácia Fight Night Challenge predstavila mimoriadny atraktívny súboj.

V ringu FNC 4 sa totiž 13. mája predstavia aj ikony amatérskeho boxu Slovenska, ktorými sú Viliam Tankó a Michal Takács.

Takács je 18-násobným majstrom Slovenska v boxe, na olympiáde mládeže v roku 2014 v Číne obsadil piate miesto a na európskom šampionáte skončil trikrát piaty, rovnako sa dvakrát umiestnil na piatom mieste na majstrovstvách sveta.

 

Viliam Tankó obsadil tretie miesto na európskom šampionáte. Na prestížnych Európskych hrách v Baku skončil rovnako na bronzovej pozícii a domáci titul získal celkovo 15-krát. Úspešných borcov trénujú kvalitné mená slovenského boxu, ktorými sú majstri pästiarskeho umenia Pavol Hlavačka a Tomi "Kid" Kovács.

 

K tomuto súboju sa okrem viacerých fanúšikov vyjadrili v komentároch aj známe osobnosti ako zápasník Róbert Rácz, boxer Tommy Zold, Erik Tlkanec, raper Dynamic či Flexking.

"Toto bude svátek boxu," napísal Flexking. "Vysoká škola boxu," týmito slovami opísal tento súboj Zold. "Presne takíto chlapci si zaslúžia byť na očiach pred toľkými ľuďmi," napísal úspešný boxer Erik Tlkanec.

Turnaj FNC 4 sa uskutoční v mestskej športovej hale Trnava. Lístky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk, PPV pre fanúšikov kvalitného boxu a diváckej šou bude dostupné prostredníctvom platformy Oktagon.tv.

Odporúčame z TIVI.sk
 
});