Martin Škrtel sa v ôsmej lige zaskvel exkluzívnym gólom: Z priameho kopu rovno do šibenice!

Stále to má v sebe! Počas profesionálnej kariéry bol síce Martin Škrtel (38) len výnimočným exekútorom priamych kopov, no v slovenskej ...
  • Zdroj: TASR - Lukáš Grinaj

Stále to má v sebe! Počas profesionálnej kariéry bol síce Martin Škrtel (38) len výnimočným exekútorom priamych kopov, no v slovenskej ôsmej najvyššej súťaži počas víkendu predviedol svoju kopaciu techniku a blysol sa vskutku nádhernou trefou.

FOTOGALÉRIA: Martin Škrtel sa v ôsmej lige zaskvel exkluzívnym gólom

Futbal už hrá len pre radosť, no stále ho najpopulárnejšia hra na svete baví. Naposledy sa v drese FK Hajskala Ráztočno predstavil v nedeľu proti tímu FK Bojnice. Súboj druhého celku s tretím v ôsmej najvyššej slovenskej súťaži sľuboval dramatický vývoj, čo sa napokon aj potvrdilo.

Po bezgólovom prvom polčase sa dvakrát presadili hostia a Ráztočno malo čo doháňať. Odpovedať dokázalo v 83. minúte, a to práve zásluhou výstavného priameho kopu legendárneho Martina Škrtela. Bývalý dlhoročný obranca anglického Liverpoolu svoj pokus chladnokrvne zakrútil do šibenice a brankárovi nedal žiadnu šancu.

Ďalší gól však už do záverečného hvizdu nepadol, a tak Ráztočno na domácom ihrisku podľahlo Bojniciam 1:2.