Aj majster tesár sa niekedy utne: Takto Salah nepremenil pokutový kop

Futbalisti FC Liverpool ukončili sériu piatich zápasov bez prehry v najvyššej anglickej súťaži. V sobotnom zápase 27. kola podľahli domácemu ...

Futbalisti FC Liverpool ukončili sériu piatich zápasov bez prehry v najvyššej anglickej súťaži. V sobotnom zápase 27. kola podľahli domácemu Bournemouthu 0:1.

FOTOGALÉRIA: Mohamed Salah

Jediný gól strelil v 28. minúte Philip Billing. V 69. minúte mohol po ruke domáceho obrancu Adama Smitha vo vlastnej šestnástke vyrovnať z pokutového kopu Mohamed Salah, ale z bieleho bodu poslal loptu mimo brány.

Liverpool ťahal sériu piatich stretnutí bez inkasovaného gólu, v predošlom ligovom kole deklasoval doma Manchester United 7:0. V sobotu však napriek jasnej streleckej prevahe (vyhral na strely 15:5, 6:2 do priestoru brány) neskóroval ani raz. Po prehre zostal na 5. mieste. Bournemouth sa odlepil z dna tabuľky a posunul sa priebežne na 16. priečku.