Vydarená noc slovenských mladíkov: Mešár s dvomi asistenciami, Kmec pokračuje v skvelej forme

Slovenský hokejista Filip Mešár (19) zaznamenal dve asistencie v nočnom zápase kanadskej juniorskej OHL, v ktorom jeho tím Kitchener ...
  • Zdroj: Facebook (Kitchener Rangers)

Slovenský hokejista Filip Mešár (19) zaznamenal dve asistencie v nočnom zápase kanadskej juniorskej OHL, v ktorom jeho tím Kitchener Rangers triumfoval na ľade Owen Sound Attack 3:0.

FOTOGALÉRIA: Vydarená noc slovenských mladíkov

Talentovaný útočník vyslal na bránku súpera dve strely a pripísal si aj dva plusové body. Mešár v 43 zápasoch súťaže zaznamenal 42 bodov (16+26). Zabodoval aj obranca Jakub Chromiak, ktorý mal jednu asistenciu pri víťazstve svojho Sundbury Wolves nad Niagara IceDogs 5:4 po predĺžení.

V juniorskej WHL dosiahol bod Jozef Viliam Kmec. Ten získal svoju 21. asistenciu v sezóne, ale Prince George Cougars prehral doma so Spokane Chiefs 4:5 po predĺžení. Devätnásťročný obranca bodoval v šiestom z uplynulých siedmich zápasov.

Základná časť NHL sa pomaly blíži k svojmu koncu.
Calgary bez Adama Ružičku sa nezmohlo ani na gól, suverénny Boston natiahol víťaznú šnúru Zobraziť článok