Attilu čaká súboj s bývalým borcom UFC! V ringu nebude v máji chýbať ani Rytmus

Jedinečná organizácia Fight Night Challenge nedávno odkryla dátum svojho v poradí štvrtého eventu, ktorý sa bude konať už 13.5.2023 v ...
  • Zdroj: Fight Night Challenge

Jedinečná organizácia Fight Night Challenge nedávno odkryla dátum svojho v poradí štvrtého eventu, ktorý sa bude konať už 13.5.2023 v Mestskej športovej hale Trnava.

FOTOGALÉRIA: Attilu čaká súboj s bývalým borcom UFC!

Na turnaji Fabriq 2 sa dokonca Attila Végh v staredowne postavil zoči-voči svojmu budúcemu súperovi, ktorým bude bývalý bojovník UFC Eric Spicely.

Šampión Bellatoru sa tak znova postaví do ringu organizácie, v ktorom už zvíťazil nad Patrikom Kinclom a Američanom Emanuelom Newtonom. Spicely bude rozhodne tvrdým orieškom, čo dokázal aj v Nitre v poslednom zápase, v ktorom ukončil Bulhara Zlateva už v priebehu prvej minúty.

Spicely je známy aj za veľkou mlákou, kde sa počas kariéry sa predstavil v slávnej šou UFC The Ultimate Fighter a na konte má skalp z prostredia najslávnejšej klietky sveta aj triumf nad bývalým titulovým vyzývateľom Jona Jonesa v UFC, Brazilcom Thiagom Santosom.

Nedávno dokonca zaujal aj odmietnutím ponuky od prezidenta UFC Dana Whitea, ktorý ho chcel získať do nového fackovacieho projektu s názvom Power Slap. 

Okrem Attilu Végha sa v ringu organizácie predstaví aj Patrik “Rytmus“ Vrbovský, influencer Baron a chýbať nebude ani hviezda česko-slovenského MMA Petr “Monster“ Kníže.

Ich súperov bude organizácia odkrývať už v priebehu pár dní, rovnako tak i ostatné mená, ktoré na akcii uvidíme. Posledne FNC zaujala súbojom Mirgová vs Aless, Valihora vs Tresor či Zátorský vs Cverna, takže sa máme rozhodne na čo tešiť. 

Ak chcete patriť medzi najrýchlejšie informovaných fanúšikov, rozhodne sledujte instagram organizácie, kde majú novinky vychádzať. Organizácia potvrdila, že lístky na najbližší event sú už v predaji v sieti predpredaj.sk a PPV bude zabezpečovať cez kvalitnú platformu Oktagon.tv.

Samuel „Pirát“ Krištofič sa predstaví proti Alexovi Lohorému.
Pirát je pripravený na súboj! Miliónová pyramída Oktagonu štartuje o pár hodín Zobraziť článok

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});