Tatar nebodoval: Dvíhal ruky, oslavoval gól so spoluhráčmi a tlieskala mu celá hala

Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar (32) si v stretnutí NHL proti Winnipegu bodové štatistiky nevylepšil.

FOTOGALÉRIA: Patrick Kane

V 16. minúte prvej tretiny však slovenský reprezentant dvíhal ruky nad hlavu, oslavoval gól so spoluhráčmi na striedačke a celá hala mu tlieskala!

Patrick Kane (v popredí) oslavuje so spoluhráčmi jeden z troch gólov.
Tatar pri výhre New Jersey nebodoval, Kane strelil hetrik Zobraziť článok

Za autora gólu ho označil aj komentátor. Šikovnú strelu z ťažkého uhla napokon ale rozhodcovia pripísali Dawsonovi Mercerovi, Tatar puk do siete nedostal. Slovák má tak po výhre nad Winnipegom 4:2 na konte v tejto sezóne 31 kanadských bodov za 12 gólov a 19 asistencií.